Nikt nie może zapomnieć o tym, żeby kupić dobry prezent dla mamy na Święta. Pomysłów będzie na pewno bardzo dużo. Warto wcześniej przemyśleć tą kwestię. Po to, aby nie podejmować decyzji na ostatnią chwilę. Tylko dzięki temu uda się wybrać coś dobrego, co na pewno mamie sprawi przyjemność. Kto wie, może św.Mikołaj nie zapomni o relaksie dla mamy i przyniesie jej książkę, która przypadnie jej do gustu.

“Nie powinniśmy”

Autorką tej książki jest niesamowita Vi Keeland. Ta pisarka, która znana jest z tego, że jak żądna inna osoba jest w stanie tak genialnie podgrzać atmosferę. Jeżeli ktoś jeszcze nie miał do czynienia z jej historiami, to opowieść o Bennecie i Annalisie, może stanowić doskonały pretekst. Ta dwójka ma do siebie wielkiego pecha. Ona niszczy jego samochód, chcąc podrzucić mu swój mandat. Okazuje się też, że obydwoje konkurują o stanowisko w jednej firmie. Osoba przegrana ma zostać oddelegowana bardzo daleko, a żadne z nich tego nie chce. Bennet wie, że musi grać nieczysto, jeżeli chce być zwycięzcą. Tylko że Annalise nie jest głupia. Jest godną przeciwniczką, która również ma swoje ambicje. Czy w tym wszystkim ta dwójka zrozumie, co tak naprawdę może stanowić dla nich nagrodę?

“Diabli taniec. Bieszczadzkie demony. Tom 2”

Emilia Szelest, która po raz kolejny zabiera wszystkich w Bieszczady, gdzie czają się bardzo groźne tajemnice. Magda – znana z poprzedniej części – rozwiązała sprawy, które jej przełożeni skazywali na porażkę. Kobieta się nie poddaje i z wielką werwą zabiera się za nową sprawę, a towarzyszyć jej będzie Damian. Mężczyzna, który cieszy się z tego, że Magda jest przy nim. Chociaż wie, że kobieta nigdy nie będzie jego. Młoda pani prokurator i były śledczy zabierają się za zagadkową śmierć młodej grupki ludzi. Czy to możliwe, że mają oni do czynienia ze zbiorowym samobójstwem? A może jest to masowe morderstwo? Czas na to, aby wziąć się za rozwiązanie tej sprawy, która mocno wzburzyła miejscową społeczność.